Vali Süleyman Kamçı, "Muhtarlarla Buluşma İlçe Toplantıları" çerçevesinde Felahiye ilçesine bağlı mahallelerin muhtarlarıyla bir araya gelerek, sorun ve taleplerini dinledi.

Felahiye ilçesinde Atatürk büstünün yere atıldığı yönündeki haberler sonrasında Belediye Başkanı Vural Coşkun olayın bir provokasyon olduğu söyleyerek, "Yakalanan şahıs duvardan atlayarak görüntü aldığını itiraf etti" diyerek güvenlik kamera görüntülerini paylaştı. 

Haber-Foto: Şeref KAHRAMAN - İlimizde bazı ilçelerde etkili olan kar yağışı Felahiye’de de yüzünü gösterdi. Önceki gün gece başlayan kar yağışı Felahiye ilçesine bağlı Alparslan mahallesinde kısa sürede her yeri beyaza bürüdü. Ağaçlar, çiçekler farklı görüntülere sahne olurken, ortaya kartpostallık görüntüler çıktı.

Haber-Foto: Şeref KAHRAMAN / Kayseri'nin Felahiye ilçesinde, armut ağacının çiçek açması, vatandaşları şaşırttı. Sonbaharda sararan yaprakların olduğu bahçede çiçek açan armut ağacı, güzel görüntü oluşturdu. 

Haber: Şeref KAHRAMAN / 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde AK Parti Felahiye Belediye Başkan aday adayı olan Sinan Taşçı, 2015 Genel Seçimlerinde MHP’ye oy verdi. Taşçı, Felahiye’nin hayalet kasabaya doğru gittiği ve Türkiye’nin yüzde 85 gariban kesiminin unutulduğu için MHP’ye oy verdiğini söyledi.

Felâhiye ve Köyleri Kültür Dayanışma Derneği 3.Olağan Genel Kurulunu Yaptı. 50.Yıl Dedeman İmam hatip ortaokulu Spor Salonunda gerçekleştirilen Genel Kurulda Başkanlığa Ahmet Tektaş getirildi.

Diğer Makaleler...