Kayseri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Hentbol Bölge Antrenörü Levent Kaya Koordinatörlüğü ile yapılan hentbol branşı okul tarama ve tanıtım çalışmalarına büyük ilgi ve katılım oldu. 

Şehrimizi deplasmanlı 2.Lig'de temsil eden ve nisan ayında Türkiye 1.Lige çıkmak için play-off oynayacak olan Kayseri Gençlik Spor Kulübü geçtiğimiz hafta biten kulüplü yıldız erkeklerde de 8'de 8 yaparak Kayseri Şampiyonu olmuştu. Bu yıl da Türkiye Finallerine kalmayı hedefleyen Gençlik Spor namaglup şampiyon olup Türkiye'de ciddi başarıya imza atmak istiyor.

 

Melikgazi Belediyespor Voleybol Yıldız takımı 18-21 Mayıs 2017 tarihleri arasında Nevşehir Ürgüp de yapılan olan Yıldız erkekler grup müsabakalarında tüm rakiplerini yenerek şampiyon oldu ve adını Türkiye finallerine yazdırdı. 

2 Yıldır Talas Halk eğitim Merkezi Adına hentbol çalışmaları yapan ve ciddi başarılara imza atan Ali Kaya’ya Şehit Binbaşı Mahmut Şahin Ortaokulu Müdürü Levent Yılmaz tarafından başarı plaketi verildi.

Şehrimizi Türkiye Hentbol  2. Ligi'nde temsil eden Gençlik Spor Takımı ligin son maçını Sivas deplasmanında yaptı. Playoff paralosı ile  maça çıkan temsilcimiz maçı baştan sona önde götürdü ve müsabakadan 37-33 galip ayrıldı. 

Diğer Makaleler...